PRODUKTY - GOODTHINGS

Prejsť na obsah
EXTERIÉROVÁ TLAČ
Velkoplošná i maloformátová reklama na fasády, bannery, mesh, billboardy, bigboardy, megaboardy, citylighty, tabule, PVC dosky, hliník, plexi. Perforované alebo pieskové samolepky na okná a výklady s možnosťou vyrezania do tvaru. Ponúkame inštalácie, výškové práce, polepy ...
BANNERY, MESH, TEXTIL
Mesh je materiál podobný banneru, vďaka tomu, že je perforovaný má nižšiu gramáž. Je vhodný na plochy, ktoré sú vystavené náročnejším poveternostným podmienkam. Nižšia hmotnosť 330g/m2 predurčuje Mesh na inštalácie veľkých rozmerov. Je vhodný na plochy, kde chceme aby prenikalo svetlo, ako napríklad na okná či výklady.
PREZENTAČNÉ SYSTÉMY
Roll up, Pop up - magnetické steny, Promo-stolíky. Možno je umiestnit prakticky kdekoľvek. Výhodou je malá hmotnosť, bezproblémová manipulácia a jednoduchá montáž. Sú vhodné pre podporu prodeja na výstavy, do obchodných centier, prevádzok, ochutnávok, konferencií.
VIZITKY, POZVÁNKY, LETÁKY
Maloformátová tlač od jedného kusu na rôzne gramáže a štruktúry papiera s možnosťou polaminovania, enkapsulácie, parciálneho laku, bigovania, oblých rohov, väzba V1, V2, ...
SAMOLEPIACE FÓLIE
Wallwrapové samolepky špeciálne určené pre polep štrukturovaných povrchov. Vhodné do hotelov, prodajní, kancelárií, reštaurácií a barov. Od návrhu po aplikáciu na stenu.
POLEP AUTOMOBILOV
Polep reklamy na dopravné prostriedky od jednoduchých grafík až po celopolep, realizujeme od zamerania cez návrh, až po samotné nalepenie. Tlač na autofólie, rezaná grafika, odnímateľné magnetky.
SVETELNÁ REKLAMA
Okrem reklamy nasvietenej např. bodovými svetlami, ponúkame aj svetelnú reklamu, ako Light Boxy, výstrčky, totemy, 3D logá. Vďaka podsvieteniu je tlač výraznejšia a viac púta pozornosť.
FRÉZOVANIE
Frézovanie veľkých formátov až do rozmeru 3x2 metry. Výsek oscilačným nožom do tabúľ, hliníku, plexi a penových materiálov. Predrez samolepek pre jednoduchšiu manipuláciu pri vylepovaní.
DIZAJN INTERIÉROV
Potrebujete pomôcťi s oživením Vašich priestorov? Ponúkame Vám riešenie od návrhu až po samotnú intštaláciu. Vytvárame do interiérov obrazy, priamy polep stien, stropov a částí nábytku. Tlač na plexisklá, hliníkové dosky, drevo, plátno, sklo, paravány apod. Vaše priestory privedieme k životu.
Návrat na obsah